Наші зАХОДИ 2017- 2018

12 липня 2017 року.  Мітинг-реквієм "Герої - не вмирають". 

       12.07.2017р. в місті Сіверськ біля Меморіалу загиблому воїну-герою АТО Олександру Ткаченку відбувся мітинг-реквієм «Герої – не вмирають».

     В заході взяли участь міський голова міста,  керівники підприємств, установ, організацій, учні ліцею, педагогічні працівники ліцею,учасники АТО, представники духовенства, жителі міста.

   В цей скорботний день всі присутні  вшанували  світлу пам’ять воїна-героя АТО, уроженця міста Суми, майора міліції – Олександра Григоровича Ткаченко, який загинув на території нашого міста- Сіверська хвилиною мовчання, запалити  свічки  пам’яті…

24 серпня 2017 року. День Незалежності.       

    Учні Сіверського професійного ліцею в День Державного Прапора України в Сіверському міському Центрі культури  прийняли активну участь в урочистому святковому концерті «Моя Україна – червона калина» присвячений 26-й річниці Незалежності України.

            Іван Серов, Кисєльова Дар`ія cвої найкращі музичні номери дарували мешканцям громади.

            В День Незалежності   у місті Світлодарськ керівництво ліцею, викладачі, майстри, учні прийняли активну участь  у виставці народних промислів «ЯРМАРОК БАХМУТЧИНИ - 2017».

1 вересня 2017 року.

           У Сіверському професійному ліцеї відбулась урочиста лінійка, якою розпочався 2017-2018 навчальний рік. До колективу учнів, викладачів і майстрів виробничого навчання приєднались батьки та поважні гості.

           Учні першого курсу отримали символічній ключ знань від  Королеви знань, а всі присутні – багато позитивних емоцій.

Користуючись нагодою, вітаємо педагогічні та учнівські колективи з початком нового навчального року.

Зичимо миру, злагоди та добробуту.

29 вересня 2017 року.

     Благодатний ювілей – чудова нагода осмислити досягнуте, оцінити здобутки, підбити певні підсумки, окреслити нові горизонти…
     29 вересня 2017 року  в актовій залі ліцею відбулися урочистості з нагоди 70- річчя  від дня заснування Сіверського професійного ліцею.
     На святі  були присутні урочисті гості - голова Сіверської   територіальної громади В. А. Масюженко, голова Бахмутської районної ради –  Є. Ю. Пластун, ветерани  праці, педагогічні  працівники, випускники та учні.  
     Дійство  розпочалося із представлення Сіверського професійного ліцею, у короткому відеоролику «Сторінки історії - сторінки життя»,  всі присутні на святі змогли побачити  історію училища, дізнатись про здобутки учнів та навчального закладу в цілому, викладачів, майстрів, розвиток закладу, пережити цікаві моменти із життя ліцею, поринути у атмосферу учнівського життя.
     Першим з вітальним словом  як і годиться  до присутніх звернувся господар  свята Володимир Іванович Стиранець, який привітав всіх присутніх зі святом, з ювілеєм  та Днем народження ліцею, зі словами привітання до колективу приєднався випускник - голова Сіверської   територіальної громади – В. А. Масюженко.
     За вагомі успіхи у справі навчання та виховання робітничих кадрів,
багаторічну сумлінну працю та з нагоди 70 річного ювілею від дня заснування навчального закладу ветеранів педагогічної праці, працівників ліцею, нагороджено грамотами Сіверської міської ради та її виконавчого комітету, та Бахмутської районної ради.
     Голова Бахмутської районної ради – Євген Юрійович Пластун подарував навчальному закладу  колонку-комбо з акумулятором Temeisheng, 2 мікрофона для проведення заходів, свят.
    Директор Сіверського професійного ліцею також висловив глибоку вдячність людям, чиїми зусиллями і творчою працею створювався авторитет і сучасн6ий імідж навчального закладу, усім, хто всю свою енергію спрямовує сьогодні  на формування освіченого, гуманного, компетентного, висококваліфікованого фахівця.
     Учні теж вітали ветеранів  праці, педагогічних  працівників віршами, піснями, танцями.
     Творити добро – це життєве кредо кожного співробітника ліцею, який має свою славну історію, живе творчим сучасним, визначає перспективи на майбутнє!
З ювілеєм СІВЕРСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ!
     Нехай життєві труднощі не зменшують оптимізму і віри в світле майбутнє! А життєва енергія, творча наснага будуть гарантією великих досягнень у діяльності ліцею, а кожна розпочата справа стане сходинкою до вершин успіху!

9 жовтня 2017 року.

      З метою інформування про небезпеку вибухонебезпечних предметів 09.10.17р. Швейцарський фонд з протимінної діяльності FSD провів у Сіверському професійному ліцеї захід для учнів ліцею.             

     Тренери з ІМН Цимбал Ольга, Кривов Антон, Григор’єв Віктор  розповіли учням про те, як поводитися з вибухонебезпечними предметами та як діяти у надзвичайних ситуаціях. Учні з інтересом переглянули підготовлені тренерами фонду презентацію «Мінна небезпека та інструктаж безпечної поведінки» та відеоматеріал

12 жовтня 2017 року.

     На виконання плану заходів до Дня захисника України, затвердженого Указом Президента України 14.10.2014 року № 806/2014, листа Міністерства освіти і науки України від 25.09.2015 року № 1/9-455, з метою сприяння:  
-    фізичному розвитку учнів,
-    залучення до систематичного заняття фізичною культурою та спортом,
-    пропаганди здорового способу життя,
-    підготовки учнівської молоді до творчої праці, до військової служби та захисту Батьківщини шляхом залучення їх до обороно - масової та військово – спортивної,  патріотичної роботи,
-    виховання таких рис, як рішучість, дружність,
-    готовність до виконання обов’язку перед Батьківщиною,
-     виховання духовно та фізично розвиненого покоління громадян суверенної України, військових,
-    військових традицій українського народу, сприяння зміцненню патріотичного духу в суспільстві.
      12.10.17р.- учні Сіверського професійного ліцею взяли участь у міських змаганнях серед учнів шкіл «Сіверські Захисники» де прийняли участь у  таких конкурсах: Вікторина про козаків та військових, «Змія», «Підтягування на перекладені», «Метання метбольного м’яча» на дальність з положення сидячи, «Переправа, переправа…» , «Снайперська дуель», «Віджимання від полу», «Шлях уперед», «Естафета», Нагороджені Грамотою за І місце у конкурсі «Віджимання від полу», та Граматою за зайняте ІІ місце в міських змаганнях «Сіверські Захисники»  та на честь Дня захисника України та Дня українського козацтва.

 

13 жовтня 2017 року.

    13.10.17р.  – учні І, ІІ, ІІІ курсу   прийняли участь у «Естафеті мужності» серед  учнів Сіверського професійного ліцею, присвяченої   Дню захисника України.
 Всю чоловічу половину  ліцейного колективу: викладачів, майстрів, учнів  ліцею із традиційним, немеркнучим з роками  святом – Днем захисника  України привітав директор Сіверського  професійного ліцею   Володимир  Іванович Стиранець
       В ході «Естафеті мужності» були проведені такі конкурси:
  - Конкурс капітанів – хто швидше одягне козацьке вбрання?;
  -  «А ну, відірви»;
  - «Мужні велетні»;
  - «Козацька вікторина на знання козацьких термінів»;
  - «Армреслінг»;
  - « Намалюй із зав’язаними очима коня»;
  -  ««Козацька спритність»;
  - «Як козаки через річку переправлялися»;
  -  «Бій подушками»;
  -  «Швидкі скакуни»;
  - «Перетягни чорта»

Учні І курсу посіли І місце, ІІІ курс - ІІ місце,ІІ курс – ІІІ місце, учні нагороджені Дипломами І,ІІ,ІІІ ступеня та солодкими призами.

31 серпня 2017 року.

       З 15.08.17.- 31.08.17р. учні Сіверського професійного ліцею оздоровлювалися у дитячому оздоровчому таборі «Еколенд», Закарпатської області, Воловецького району
с. Гукливий  за сприянням посольства Чехії спільно з ГО "Ініціатива Е+" та Посольства Республіки Чехія в Україні.
       Закарпаття! Краще чим омріяні красиві гори, можуть бути - підкорені гори! Учні ліцею на висоті 1000 м над рівнем моря, досягли нових висот!
Перші дні донецької групи.....створення логотипів, представлення команд, перші квести та....перші походи - звикання ходити пішо по горам було найважчим випробуванням....але все це в спогадах...... і походи стали захопленням....молодці!!!!
      З учнями у  таборі "Еколенд" у Закарпатті працював інструктор з йоги та психолог - Ruslana Tymofeyeva. Учні  робили вправи з йоги, релаксували, прагнули відчувати гармонію душі і тіла на лоні природи Карпатських гір. Кожен день психолог займався  з учнями , проводив тренінги. Вправи з психологіі допомагали учням краще порозумітися між собою, знайти спільну мову, зрозуміти своі почуття, пізнавати себе, змінювати щось на найкраще. Вони із задоволенням відвідують заняття, спілкуються, обговорюють різноманітні питання, адже іноді так необхідно виговоритися, розкритися... Курс арттерапіі проводив інструктор, волонтер та художник з Німеччини- Роланд.  
     Також  до учнів у табір приїжджав генеральний консул Чеської Республіки Павел Пашек до цьої  важливої події готувались діти.
    Магічні моменти творчості у таборі «Еколенд»… Тут багато кольорів, світла, емоцій, радості і дитячих посмішок…
     Табір «Еколенд» - це розкриття креативності, формування значущості у дітей та підлітків, і сміливості бути собою!!!