30 вересня2016р.

День працівників освіти.

     Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками учнів та педагогів.

     Відбулося таке свято  30 вересня і в Сіверському професійному  ліцеї. В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив, а учні підготували чудові концертні номери й привітання.


Атмосфера цього дня для всіх працівників ліцею була насправді теплою та дружньою.
     Хочемо побажати всім працівникам освіти
     Щастя і здоров’я міцного!
     Учнів вдячних!
     Чистих світанків,
     Сонячних ранків!
     Промінь сонця в кожне віконце!
     Ніжної ласки,
     Душевної казки,
     Щастя без ліку
     І довгого віку!
 

1 вересня 2016р.

 

                                                            1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято! 

  Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження! Свято 1 вересня, завжди залишається в пам'яті кожної людини.  У Сіверському професійному ліцеї традиційно 1 вересня -  День знань відзначється урочистою лінійкою. Учні та викладачі вітають один одного з новим навчальним роком і новою сторінкою в житті на шляху до здобуття нових знань.
       З вітальними словами до викладачів, майстрів в\н, учнів, батьків, гостей звернулася директор ліцею Стиранець Володимир Іванович, який підкреслив, що з початком  нового навчального року розпочинається і нелегка, копітка праця для учнів, хвилювання і й турботи для батьків.
       Володимир Іванович побажав всім міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже вони - це сила, також досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів, а нашим дорогим першокурсникам - ніколи не зупинятися на дорозі Знань,  бо вона цікава і по-справжньому нескінченна!
      Від щирого серця директор зичив  міцного здоров’я, невичерпної енергії, непохитної віри, надії та оптимізму, побажав, щоб завжди супроводжували педагогів доброзичливість людей і вірність колег та друзів, а стабільність і впевненість у майбутньому стали незмінними супутниками у всіх справах.
    Учні ліцею співали українські пісні, присвячені Україні: «Добрий ранок, Україна» «Україна», «Діти України», «Перлина  - Україна»
     Для всіх присутніх урочисто пролунав Перший дзвоник у виконанні  першокурсника Сєрова Івана  та випускниці Гумен Євгенії.

     Після проведення урочистої лінійки до Дня знань та початку нового навчального року для учнів ліцею в навчальних кабінетах класними керівниками був проведений перший урок, присвячений 25- річчю Незалежності України: « Від проголошення Незалежності до нової України», допоміг учням згадати історію створення нашої держави, її трагічні і радісні сторінки.

13 жовтня 2016 року
 

                                       14 жовтня  Україна відзначає день, що об’єднав кілька великих і                                                                                  важливих для українського народу свят. 


Свято Покрова Святої Богородиці
День Українського козацтва
День створення Української повстанської армії (УПА)
День захисника України
День молитви за всіх полеглих за волю і державність України
     

       Свято Покрова Пресвятої Богородиці українці  відзначали  ще з часів хрещення Русі.
 Українські козаки вважали Богородицю своєю захисницею  і день українського козацтва нерозривно пов’язаний зі святом Покрова.
  Тому на виконання плану заходів до Дня захисника України, затвердженого Указом Президента України 14.10.2014року № 806\2014, листа Міністерства освіти і науки України від 25.09.2015 року № 1\9-455, НМЦ ПТО у Донецькій області, з метою вшанування мужності та героїзму захісників незалежності і територіальної цілісності україни, військових традицій і звичаїв Українського народу, спирияння подальшому зміцненню патріотичного духу у Сіверському професійному ліцеї пройшла «Естафета мужності» серед учнів – І,ІІ,ІІІ курсу.
       Великим, глибоким, а головне щирим патріотизмом були сповнені слова ведучих, адже вони розповідали про звитяжну та блискавичну епоху в житті української нації – про українське козацтво. Скільки зворушливих слів прозвучало з учнівських  уст, а які чудові українські патріотичні пісні лунали, дівчата танцювали українські танці.
    І все це було підтвердженням того, що ми є  дійсно нащадками славного українського роду.
   Хлопці приймали активну участь  у конкурсах «З’їж вареники з зав’язаними руками», «Намалюй з зав’язаними очима коня», «Козацька спритність», «Втеча з полону», «А ну, відірви», «Козацькі велетні»,«Перетягни чорта»
        Перемогу у   нелегкій боротьбі здобув ІІІ курс, ІІ курс – посів ІІ місце, І курс – ІІІ місце
     Вітаємо всіх захисників України зі святом! Бажаємо щастя, миру та злагоди всій нашій державі! Слава Україні! Героям слава!

2016-2017 навчальний рік