04.10.19.
Святковий музичний урок -вітання до Дня працівників освіти: «Вдячність, шана нині лише вам викладачі, майстри!»
Один з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери звичайно ж завжди був і залишається улюблений нами - День вчителя. Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися.
04 жовтня в Сіверському професійномуліцеї відбулося традиційне святкування Дня вчителя.
Викладачі, майстри виробничого навчання, зібрались у святковій актовій залі, та насолоджувались святковим музичним уроком - вітанням, який для них підготували учні ліцею.
На початку свята педагогічних працівників привітав директор ліцею Стиранець Волордимир Іванович.
Приємним сюрпризом для викладачів стали сценки «Наші викладачі такі», «Звільнення від уроку фізичної культури», «Капелюх бажань» номер від групи № 31, «Парад моделей» номер від групи № 11, спеціальний випуск найсвіжайших новин у вигляді «Святкового інтерв’ю», які ретельно підготували кореспонденти групи
№ 32, які готувалися до цього важливого свята і перебували на місті де відбувалися зустрічі з викладачами, майстрами ліцею.
Також учні ліцею подарували педагогічним працівникам найкращі пісні: «Ви для нас вчителі» - у виконанні Сайко Анни, «Наймудріша людина вчитель» - Натолоки Альони, презентували танці в «Стилі -90».
Отже, дорогі викладачі, майстри виробничого навчання ще раз вітаємо Вас з вашим професійним святом: Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття. Від імені ваших учнів бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок.

03.10.2019 р.

         I етап зональних змагань з масового патріотичного заходу
                                        «Козацькі забави»


Згідно до регламенту про проведення масового патріотичного заходу «Козацькі забави» серед закладів ЗП(ЗПТО) Донецької області 03жовтня 2019 р. учні Сіверського професійного ліцею прийняли активну участь у I етапі зональних змагань з масового патріотичного заходу «Козацькі забави» на базі Державного навчального закладу «Бахмутського центру професійно - технічної освіти» м. Бахмута. Команда учнів Сіверського професійного ліцею посіла І місце в «Спортивно- патріотичних іграх «Козацькі забави»» серед закладів професійної освіти Донецької області, а також в змаганнях «Естафета», «Перетягування канату», «Стрибки у довжину з місця».

02.10 2019

                Військово – патріотична гра «Сіверські богатирі

02 жовтня 2019 року у спортивні залі Сіверського професійного ліцею було проведено військово – патріотичну гру «Сіверські богатирі» серед допризовної молоді, присвячену Дню захисника Вітчизни, Дню українського козацтва
Участь у грі взяли учні І, ІІ, ІІІ курсу.
Кожна група презентувала свою назву, гасло, емблему.
Спортивні змагання: «Втеча з полону», «А ну, відірви!» «Козацькі велетні»,
«Переправа через ріку», «Перетягни чорта», «Амреслінг», «Богатир», спортивні естафети показали загартованість, енергійність, силу та витримку майбутніх богатирів.
Всі команди показали гідні результати.
Протягом всієї гри працювало досвідчене журі, яке визначило переможців гри. Почесне І місце посіла група № 31- ІІІ курсу, ІІ місце – група № 21- ІІ курсу, ІІІ місце - група № 11 – Ікурсу.
Команди були нагороджені Гарматами, та солодкими призами.

18.09.2019

                                                Тренінгове заняття «Стоп булінг»
На виконання листів Департаменту освіти і науки облдержадміністрації 01-27/2095/0/160-19 від 13.098.2019р., та Головного територіального управління юстиції в Донецькій області від 11.09.2019 № 06.2-03/1508 «Щодо проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу» з метою успішного проведення заходів з 16 по 20 вересня 2019 року в рамках правопросвітницького проекту «Я маю право» у Сіверському професійному ліцеї практичним психологом проведено 18.09.2019р. - тренінгове заняття «Стоп булінг» для учнів ліцею з метою вироблення нульової толерантності до проблеми булінгу, розвитку співчутливого ставлення до жертв насилля, навичок надання і отримання допомоги, також класні керівники провели години спілкування на тему: Булінг «Мій світ без насильства», «Булінг, або цькування виклики та протидія»
На психолого – педагогічному семінарі педагогічні працівники переглянули презентацію «Булінг» та обговорили важливість та актуальність профілактики булінгу в освітньому закладі.

14.09.2019 р.

                   «Найкраще місто на землі, для нас, наш рідний Сіверськ!»
Святкування Дня міста цьогоріч припало на 14 вересня.
Жителів і гостей міста очікували: Ярмарка – продажу сільськогосподарської продукції, яскраві виставки декоративно – прикладного мистецтва, дитячих садочків, шкіл міста, та Сіверського професійного ліцею, спортивно-ігрові заходи, організація дитячих розваг, святкова концертна програма, мастер - класи, фото- зони, офіційне привітання міського голови та урочисті нагородження найкращих- з нагоди Дня міста- 2019 в Номінації: «Серце, віддане дітям», була нагороджена викладач Сіверського професійного ліцею - Агаєва Оксана Вікторівна, в Номінації «Надія міста» - учні ліцею - Блоха Денис, Олійник Ренат.
Свято продовжувалось цікавою культурною музичною та танцювальною програмою: танцювальним бумом, диско- програмою, фаер шоу.

11.09.2019р.

                                                  День фізкультури та спорту

Фізична культура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров’я кожного громадянина нашої держави. Заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості, як воля, цілеспрямованість, наполегливість, почуття товариства, благородство.
Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією стало у Сіверському професійному ліцеї проведення тижня фізичної культури і спорту, присвяченого Дню фізкультури та спорту. Цього року він пройшов з 9 по 13 вересня. Метою проведеного тижня було визначено поширення ідей олімпійського руху в Україні, активізацію фізкультурно-масової роботи в навчальному закладі, формування у учнів мотивацій до здорового способу життя.
Класними керівниками були проведені виховні години, години спілкування на тему: «Спортом займатися - здоров’я набиратися», «Спорт і фізичне виховання – утвердження здорового способу життя», «Краса, мужність і сила спорту».
На завершення тижня фізичної культури і спорту було проведено турнір з настольного тенісу, та спортивні естафети.
Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники змагань. Учні продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу.
Тиждень був насичений, цікавий та змістовний. Побажаємо учням успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя ліцею не обмежується одним тижнем, попереду у кожного ще багато спортивних досягнень.

04.09.2019р.

                  Урочистий мітинг: «Ваш подвиг в пам’яті і в серці…»
04 вересня учні Сіверського професійного ліцею прийняли участь в урочистому мітингу під назвою: «Ваш подвиг в пам’яті і в серці…», присвяченому
76- й річниці визволення міста Сіверська та Донбасу від німецько-фашистських загарбників.
Міський голова Масюженко Василь Анатолійович, відкриваючи мітинг, привітав всіх з великою датою, подякував ветеранів за допомогу приблизити світлий день визволення рідного міста.
До слів привітань приєдналися заступник командира механізованого батальону ЗС України майор Літвицький В.І., голова міської організації ветеранів війни і праці м. Сіверська Коломійцева С.А., архимандрит Сергій-настоятель Свято-Преображенського храму с. Серебрянка.
Учні поклали квіти до братської могили радянських воїнів та вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих воїнів - визволителів міста.

02.09.2019р.

                                                                           День знань
День знань, особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення, i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка!
02 вересня Сіверський професійний ліцей прийняв у свою дружню родину першокурсників, які виявили бажання навчатися робітничим професіям.
Урочиста лінійка присвячена Дню знань розпочалася з Гімну України.
З вітальним словом до викладачів,майстрів в/н, учнів та батьків звернувся директор ліцею Стиранець Володимир Іванович. Він наголосив, що Сіверський професійний ліцей радо приймає нове покоління – майбутнє нашої України, адже саме у Ваших руках у недалекому майбутньому опиниться доля нашої держави. Новий навчальний рік розпочався: одні переступили поріг навчального закладу вперше, для інших – цей навчальний рік стане випускним. Для усіх учнів закладу створені чудові умови для здобуття освіти і професії.
По закінченню лінійки, яка завершилася дзвоном срібного дзвоника класні керівники, майстри запросили учнів до навчальних кабінетів на перший урок « Я живу в країні – Україні».
З нагоди Дня знань та початку навчального року керівництво ліцею бажає педагогічному колективу міцного здоров’я, терплячості та натхнення, а всім учням головне – успіхів у здобутті нових знань. Нехай перші професійні старти будуть незабутніми, наповненими враженнями, творчістю і креативністю.

11 жовтня 2019 року

    Обласний тур масового патріотичного заходу   «Козацькі забави»
У світлий день Покрови Пречистої Богородиці 14 жовтня, яка українцями завжди вважалася заступницею і покровителькою відзначається національне свято — День українського козацтва. Ця традиція належно підкреслює велике історичне значення козацтва в боротьбі за утвердження української державності та суттєвий внесок у сучасний процес державотворення.
Напередодні цієї дати 11 жовтня 2019 року військові, учні професійних (професійно-технічних) закладів освіти та студентів фахової передвищої освіти Донецької області зустрілися разом у масовому патріотичному заході «Козацькі забави», який вже п`ятий рік поспіль проводить департамент освіти і науки Донецької облдержадміністрації спільно з комунальним закладом «Донецький Палац молоді «Юність».
На заході були присутні почесні гості начальник відділу національного виховання та європейської інтеграції департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Василенко, начальник групи морально-психологічного забезпечення штабу ООС підполковник Мойсияха Валентин Володимирович, працівники Кінологічного центру головного управління національної поліції України в Донецькій області, співробітники Костянтинівського відділення поліції Бахмутського відділу поліції Головного управління національної поліції в Донецькій області, рятувальник з домедичної допомоги капітан поліції Мар`яна Ткаченко та екстрений медичний реагувальник старший сержант поліції Ігор Ткачук.
У обласному етапі заходу «Козацькі забави» взяли участь команди-переможці зонального туру з професійних (професійно-технічних) закладів освіти та фахової передвищої освіти Донецької області, а саме:
— Сіверський професійний ліцей,
— Олександрівський професійний аграрний ліцей,
— ДНЗ «Міжрегіональне вище професійне будівельне училище м. Краматорська»,
— Краматорське вище професійне училище,
— Великоновосілківський професійний ліцей,
— Слов`янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса,
— Лиманське професійно-технічне училище,
— Слов`янський коледж Національного авіаційного університету.
Учні продемонстрували командний дух, спритність, наполегливість, рішучість, силу, вміння боротися і перемагати. Важливо, що в серці та душі кожної людини, в жилах якої тече козацька кров, або яка є козаком за вдачею, було бажання безкорисно допомагати своєму народові, своїй державі та пронести козацький гарт і лицарську честь через життя.

17-18 жовтня 2019 року
                                          Тренінг «Вчимося жити разом»
На базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся дводенний захід із методики викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» (компонент «Освіта на основі життєвих навичок») для педагогів та психологів закладів професійно-технічної освіти Донецької області, де заступник директора з навчально - виховної роботи Сіверського професійного ліцею - Козакова Яна Миколаївна активно прийняла участь.
Тренінг сьогодні є незамінним елементом системи навчання й розвитку в будь-якому освітньому закладі. Сьогодні значна увага приділяється інтерактивним методам, що використовуються із застосуванням освітніх комп’ютерних програм, які реалізовують більш дієвий підхід до знань. І саме на тренінгу Яна Миколаївна під час практичних вправ формувала свою думку та відпрацьовувала навички.
Тренінги проводили тренери — Олексій Заріцький, завідувач відділу соціально-психологічного супроводу розвитку особистості Донецького ОБЛІППО, Олена Спірке, методист відділу методичного забезпечення оздоровчої функції освіти та фізичної реабілітації Донецького ОБЛІППО.
29 освітян та психологів Донецької області мали можливість не тільки теоретично ознайомитися з методикою проведення тренінгів, але й практично відпрацювали 4 тренінги та усвідомили набутий досвід, відкрито висловлювали свої думки і почуття, активно та позитивно попрацювали у групах.
Після закінчення тренінгу всі учасники отримали Сертифікати, посібники для вчителя, посібник для учня з матеріалами курсу «Вчимося жити разом».

23 жовтня 2019р.

                  День кар’єри для випускників загальноосвітніх шкіл
23 жовтня заступник директора з навчально- виховної роботи Козакова Яна Миколаївна, разом з майстром виробничого навчання Стиранець Тетяною Миколаївною взяли участь у Дні кар’єри для випускників загальноосвітніх шкіл м. Бахмут та Бахмутського району з метою формування учнівської молоді про навчальні заклади регіону та стану регіонального ринку праці, який відбувся в приміщенні Бахмутського міського центру зайнятості.

24 жовтня 2019р.

Спартакіада Донецької області серед учнів закладів професійної освіти з футзалу
З метою популяризація футзалу серед учнівської молоді, підвищення рухової активності учнівської молоді, підвищення індивідуальної майстерності спортсменів, виявлення кращих команд з футзалу серед ЗПО, пропаганди здорового способу життя, залучення учнівської молоді до активних занять спортом, команда учнів Сіверського професійного ліцею прийняла участь на базі Державного навчального закладу «Бахмутського центру професійно - технічної освіти» м. Бахмута в Спартакіада Донецької області серед учнів закладів професійної освіти з футзалу, де посіли ІІ місце.

25 жовтня 2019р.

                             Тренінг «Волонтером може бути кожний»
25 жовтня в межах реалізації Програми ООН з відтворення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу громадська організація «Збережемо наш край» на базі Сіверської бібліотеки для дітей філії № 1 КЗ «Централізована бібліотечна система» Сіверської міської ради в рамках проекту «Створення Креативного центру Сіверської ОТГ», згідно плану роботи центру відбувся тренінг для учнів Сіверського професійного ліцею «Волонтером може бути кожний». Під час проведення тренінгу учням була надана інформація про волонтерство та впровадження практичного використання отриманих знань. Кожен мав можливість висловитися та запропонувати ідеї, які можуть змінити життя на краще.

08.11.2019р.

                          Відзначення Дня української писемності та мови
Відзначення Дня української писемності та мови, річниці з дня народження Нестора Літописця та проведення ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
З метою підтримки історичного статусу та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури та патріотизму 08.11. 2019р. у Сіверському професійному ліцеї відбулося свято, приурочене Дню української писемності та мови, річниці з дня народження Нестора Літописця. Лунали вірші, учні підготували гумористичні сценки, пов’язані із вивченням української мови та вмінням нею користуватися, відбувся показ презентацій на тему «Шляхи розвитку української мови – тернистий шлях боротьби». Основною частиною святкування стала мовна вікторина, яка дала можливість оцінити засвоєні учнями знання з різних розділів мовознавства, проявити творчі здібності, розкрити потенційні таланти. Учасниками заходу були створені стіннівки, намальовані портрети українських поетів; учні майстерно презентували «малюнки кавою» національної тематики. Наостанок, викладач української мови та літератури провела із присутніми лінгвістичну гру «Від серця до серця».
Також цього дня стартував І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика. У написанні робіт взяли участь учні І-ІІІ курсів . Переможцем став учень ІІ курсу Олійник Ренат.
Об 11:20 усі бажаючі учні та працівники ліцею зібралися аби залучитися до написання ХІХ Всеукраїнського диктанту національної єдності «Від бересту – до «цифри».

20.11.19

    Тренінг «Школа безпечної міграції» для молодіжних активістів                                        ЗП(ПТ)О Донеччини
20 листопада 2019 року здобувачі освіти Сіверського професійного ліцею: Козакова Юлія, Сумаріна Анастасія, Блоха Денис, Яковенко Тимофій стали учасниками тренінгу «Школа безпечної міграції» в м. Бахмут, який проводила громадська правозахисна організація «Егіда-Запоріжжя» в межах реалізації проекту «Протидія торгівлі людьми та молоддю в Україні», за підтримки Агенції ООН по міграції.
Метою тренінгу є формування уявлення про проблему торгівлі людьми та її наслідків для людини, навчити користуватися правилами безпечної поведінки.
Учні отримали сертифікати тренерів з питань запобігання торгівлі людьми, що дає їм можливість проводити інформаційно-просвітницьку роботу у підвищенні обізнаності здобувачів освіти Сіверського професійного ліцею щодо безпечної міграції та працевлаштування.

20.11.19

                                                 День Гідності та Свободи
Згідно з указом Президента України № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року, 21 листопада Україна відзначає важливу дату - «День Гідності та Свободи».
Свято встановлене з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…»
І саме 20 .11.2019 року на передодні Дня Гідності тка Свободи у Сіверському професійному ліцеї пройшли тематичні виховні години: «Ми не зганьбили славу наших предків, нових Героїв дали небесам»,» Україна – країна нескорених!», «День гідності та свободи».
На виховних годинах учні отримали інформацію щодо історії виникнення свята, понять « гідність» та «свобода» .

04 грудня 2019
      Спортивно- військово- патріотична гра "Сіверські богатирі"

04 грудня 2019 року у Сіверському професійному ліцеї відбулася спортивно- патріотична гра «Сіверські богатирі».
Гра проводилась з метою поліпшення військово-патріотичного виховання серед учнів, підготовка учнівської молоді до творчої праці, захисту Батьківщини та сприяння фізичному розвитку учнів. У змаганнях брали участь 3 команди.
З вітальним словом до учнів, викладачів, майстрв в/н звернувся директор Сіверського професійного ліцею – Стиранець Володимир Іванович.
Учні із задоволенням демонстрували сміливість і кмітливість у цікавих, насичених великим патріотичним підґрунтям конкурсах.
У запеклій боротьбі команди посіли такі місця:
I місце – ІІІ курс,
II місце – ІІ курс,
III місце – І курс
Команди отримали грамоти від директора ліцею.

10.11.2019
         Загальнонаціональна акція «16 днів проти насильства»
Щорічно з 25 листопада до 10 грудня у Сіверському парофесійному ліцеї в рамках загальнонаціональної акції «16 днів проти насильства» проводилися різноманітні заходи, спрямовані на те, щоб привернути увагу учнівдо проблем насильства в сім’ї, торгівлі людьми, захисту прав дітей, жінок.

11.12.2019 р.
Участь у десятому Всеукраїнському конкурсі  з англійської мови                                                      «ГРИНВІЧ»

Учні Сіверського професійного ліцею взяли участь у десятому Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «ГРИНВІЧ».
Даний конкурс проводиться з метою популяризації серед учнівської молоді знання іноземних мов, підвищення рівня знань з англійської мови, розвитку дослідницьких здібностей учнів.
Учасники мали чудову можливість перевірити свої знання та розширити кругозір. Усі отримали позитивні емоції та з нетерпінням чекатимуть на результати. Сподіваємося на гарні результати !

13.12.2019
                              Всеукраїнський тиждень права
09.12.19-13.12.19 р. у Сіверському професійному ліцеї проходив Всеукраїнський тиждень права. З метою підвищення правової освіти серед учнів ліцею, вихованя поваги до прав людини були проведені заходи:
- Виховні години: «Мої права в трудовому законодавстві», «Ми маємо право…», « Наші права- щасливе майбутнє», «Куди звертатись коли порушують твої права», «Правове виховання. Пустощі і кримінальна відповідальність»;
- Бліц опитування: «Що я знаю про свої права»
- створено пім ятку для учнів «Праця неповнолітніх».
Подібні заходи розширюють правові знання учнів, формують уміння співвідносити норми моралі та права, застосовувати їх у повсякденному житті.

16.12.2019

   Проведення семінарів – тренінгів професійного спрямування

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 22.11.2019 № 5/612-19 «Щодо проведення семінарів – тренінгів професійного спрямування» викладачі, майстри виробничого навчання Сіверського професійного ліцею провели профорієнтаційну роботу з учнями 8-11 класів закладів загальної середньої освіти.

27.12.19 р.

                                                                  Новий рік у ліцеї

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється Новорічне свято.
Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Саме так він пройшов і в Сіверському професійному ліцеї. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає в прикрашений актовий зал, біля розкішної ялинки святкова програма «Світське життя» з Катериною Осадчою.
Веселощі, жарти, танці, співи, вітання від директора ліцею Володимира Стиранця, Олега Віника, Дзідзьо, Олі Полякової, Вірки Сердючки, Діда Мороза, Снігуроньки.
По завершенню свята Дід Мороз та Снігуронька подарували для учнів ліцею солодкі призи.
Нехай у новому році збудеться все задумане, а 2020 рік стане таким, яким ми хочемо його бачити. В новому році побажаємо один одному любові та віри в себе і процвітання нашої держави. Бажаємо всім, аби новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні.

22.02.20 р.
                    У ліцеї пройшли заходи з нагоди відзначення

                                      Дня Соборності України

Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності. Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.
З метою формування національної свідомості учнів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в ліцеї організовано та проведено ряд заходів:
- книжкова тематична виставка літератури в бібліотеці:« І Україна в нас одна – Соборна, незалежна»;
- виховні години: «Україна – єдина Соборна держава», «Соборність України – соборність наших душ», «У боротьбі за незалежність», «Історія та сьогодення української Соборності», «Соборність - це єдність і злагода!», «Подія, що пережила час», «За мир у всьому світі, а значить за життя»;
- учні об’єдналися в «Живий ланцюг» як символ єдності України»;;
-загальноліцейний захід під гаслом «Україна – разом і назавжди».

26.01.2020
                         Атестаційний модний показ - Fashion School
26.01.2020 року, учениці Сіверського професійного ліцею прийняли активну участь у атестаційному модному показу студнетів Aleksandra Panasenko - Fashion School згідно стандартам італійської методики моделювання одягу, створення не повторного взірця сучасного одягу.
Студнети Aleksandr Panasenko - Fashion School визначили колірну гаму і тип тканини, підібрали фурнітуру, зшили прототипи моделей одягу, а на модному показі у Центрі культури моделями виступили учениці груп № 12,22,32 Сіверського професійного ліцею.

05.02.20 р.

    Спортивна гра Донецької області серед учнів ЗПО з волейболу.

Згідно чинного законодавства, розпорядження Кабінету Міністрів України № 653-р від 08.09.2016 р. (реалізація Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року), виконання Державної та Регіональної цільових соціальних програм розвитку фізичної культури і спорту в Донецькій області на період до 2021 року.
З метою формування ціннісних орієнтирів щодо здорового способу життя, широкого впровадження засобів фізичної культури і спорту в побут учнівської молоді закладів професійної освіти і підвищення ефективності роботи навчально-тренувальних груп, збірних команд з видів спорту у ЗПО, команда учнів Сіверського професійного ліцею прийняла участь в Спортивній грі Донецької області серед учнів ЗПО з волейболу на базі Державного навчального закладу Бахмутського центру професійно – технічної освіти» міста Бахмута та посіла ІІІ місце у Спартакіаді Донецької області з волейболу серед учнів закладів ЗПО.

14.02.2020р.

                     Конкурсно - розважальна програма "Стріли Амура"
14 лютого о з нагоди Дня Святого Валентина для учнів Сіверського професійного ліцею на території Молодіжного центру "Територія М" відбулася конкурсно-розважальна програма "Стріли Амура".
У конкурсі брали участь 4 пари, які прийняли участь у різноманітних та цікавих конкурсних випробуваннях "Любов з першого погляду","Подарунок" та інших. На протязі всієї святкової програми для всіх присутніх лунали запальні пісні та музичні сувеніри від солістів КЗ "Центру культури та дозвілля " Івана Сєрова, Олени Крохіної та Наталії Бондаренко та студентів Бахмутського коледжу мистецтв Вікторії Ільчук та Данила Мазуркевича. Свої хореографічні номери представили учасники танцювального колективу КЗ "Центру культури та дозвілля " "Імпульс".
Переможцями конкурсної програми за зайняте І місце стали Панфільонок Карина та Артем Коваленко.
Приз глядацьких симпатій отримали Валерія Петрова та Данил Годла. Переможці були нагороджені солодкими призами та бурхливими оплесками глядачів.
Наприкінці свята ведучі побажали всім присутнім щоб у кожного в житті завжди поряд було кохання та любов до матері і батька, любов до рідної землі та любов одне до одного!
Дякуємо активній молоді за яскраву участь в конкурсно-розважальній програмі, а також організаторам проведеного заходу.

04.03.20р.

                                        Спортивна гра Донецької області

                      серед учнів ЗПО з тенісу настільного.
З метою популяризації тенісу настільного серед учнівської молоді,
підвищення рухової активності учнівської молоді, підвищення індивідуальної майстерності учнів, виявлення кращих команд серед ЗПО для участі у Всеукраїнських змаганнях ,пропаганди здорового способу життя, залучення учнівської молоді до активних занять спортом, учні Сіверського професійного ліцею 04.03.20р. прийняли активну участь в Спортивній грі Донецької області серед учнів ЗПО з тенісу настільного на базі Державного навчального закладу Бахмутського центру професійно – технічної освіти» міста Бахмута.

06.03.2020 р.
                                                   Вітальна святкова лінійка 

             присвячена Міжнародному жіночому Дню 8 го Березня.

Вітальною святковою лінійкою в ліцеї відзначили Міжнародний жіночий День 8 го Березня.
З першими теплими подихами весни приходить до нас жіноче свято – 8 Березня! Цей день знаменує ніжність і красу, тепло й добробут, любов і ласку. Адже все найсвітліше та найпрекрасніше в нашому житті пов’язують передусім з жінками.
На початку святкової лінійки чарівних пані та панянок ліцею привітав теплими словами та побажаннями з прийдешнім святом весни директор Володимир СТИРАНЕЦЬ.
Учні ліцею підготували святкові стіннівки та листівки, влаштували для викладачів, майстрів виробничого навчання ліцею зворушливу святкову лінійку, на якій від щирого серця піснями, віршами, танцями, інсценізаціями привітали любих жінок із святом весни.
Вітальна святкова лінійка пройшла в теплій, щирій обстановці. Для жінок ліцею прозвучали популярні музичні композиції у виконанні учнів: Годли Данила, Блохи Дениса, Яковенко Тимофія, Надєїної Аліни, учнів групи № 32, також жінки ліцею переглянули неперевершену презентацію, в якій кожна із них постала в незвичайній іпостасі, шоу із піску, отримали щирі і сердечні вітання із весняним святом – 8 Березня.
Усім присутнім жінкам учні побажали миру, любові, щастя та здійснення всіх бажань. Всі жінки отримали живі квіти, та квіточку зроблену руками учнів та велике задоволення, гарний весняний настрій.

11.03.2020р.

                  Відбулись змагання з волейболу серед учнів ліцею

                                                                                                                                                            Спорт є засобом виховання тоді,

                                                                                                                                                                                                          коли він улюблене заняття кожного.

                                                                                                                                                                                                          В. Сухомлинський

Невід'ємною частиною фізичного розвитку і становлення особистості є фізичне виховання учнів.
Спортивні ігри – один із засобів фізичного виховання та розвитку учнів
Однією з найпопулярніших спортивних масових ігор, що набула широкого розповсюдження є волейбол.
Гра у волейбол вимагає від учнів максимального прояву фізичних можливостей, вольових зусиль та вміння використовувати набуті навички. Виявляються позитивні емоції: життєрадісність, бадьорість, бажання перемагати. В учнів розвивається відчуття відповідальності, колективізму, швидкість ухвалення рішень між членами команди.
Завдяки своїй емоційності, гра у волейбол є засобом не тільки фізичного розвитку, а й активного відпочинку.
Тож, 11.03.2020 р. у ліцеї відбулись змагання з волейболу серед учнів ліцею.
У змаганнях з волейболу прийняли участь 3 команди – І, ІІ, ІІІ курсу. Учні виявили майстерність у правилах подачі м’яча, нападаючих ударах та блокуванні, вмінні застосовувати систему гри «кутом уперед», дотриманні техніки безпеки під час занять волейболом.
Перемогу здобули учні ІІІ курсу, друге – ІІ курсу, третє - І курсу.
Кращими гравцями визнано учнів: І курсу – Єгор Чепурний, ІІ курсу - Микола Сапруненко, ІІІ курсу - Єгор Дреманович.

02.04.2020
       Атестація у Сіверському професійному ліцеї в режимі онлайн.
На виконання наказу Міністерством освіти і науки від 26.03.2020 № 458, змін до наказу від 16.03.2020 № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу С OVID-19», яким замість відтермінування процедури атестації педагогічних працівників передбачено можливість проведення засідання атестаційних комісій в режимі онлайн та подання до них необхідних матеріалів засобами електронного та/або поштового зв'язку.
Майстер виробничого навчання Кошулян Ольга Володимирівна, бібліотекар Потримай Олена Павлівна підготували свій досвід, подали необхідні матеріали засобами електронного зв'язку, та в режимі онлайн пройшли атестацію.
Всі члени атестаційної комісії, голови методичних комісій приєдналися до безкоштовної конференції Zoom .

23.04.20.

                                                          День відкритих дверей
                             у Сіверському професійному ліцеї

 

 

 

Шановні учні! Запрошуємо Вас, Ваших батьків і друзів на перегляд онлайн – відео ролику «Зроби свій вибір» у найпрестижнішому навчальному закладі.
Під час перегляду, ви зможете познайомитесь із інтегрованими професіями Сіверського професійного ліцею, та додатковою інформацією для вступу на навчання.

03.05.20.
                     Фото-конкурс присвячений Дню пам'яті та примирення.
 

І знов на серці біль, в душі - тривога.
Журба і радість обнялись…
Про справжніх воїнів слава
Луна сьогодні на весь світ…


Свою фото-роботу на міський фото- конкурс підготувала учениця групи № 22- Юлія Козакова.
Братська могила радянських воїнів Південного фронту і партизанів.
Встановлена: у 1965 р., місто Сіверськ, вул. Першотравнева 4.
Учні Сіверського професійного ліцею здійснюють догляд за Братською могилою.
Кожного року на передодні свят Дня пам'яті і примирення, Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ліцеїсти з класними керівниками, викладачами, майстрами виробничого навчання святковою колонною йдуть до Братської могили радянських воїнів та приймають участь в урочистому, загальноліцейному святі.
Вічна пам’ять і слава всім воїнам, які ціною неймовірних зусиль у жорстокій битві виборювали нашу свободу, захищали наше рідне місто Сіверськ.

06.05.20.

                        Обласний конкурс творчих робіт
серед здобувачів професійно- технічної освіти Донецької області
                        до Дня пам’яті та примирення.

 

 

 

 

 

На виконання плану роботи Навчально-методичного центру професійно- технічної освіти у Донецької області на 2020 рік та з метою вшанування пам’яті жертв Другої світової війни, формування історичної пам’яті українського народу і громадянської свідомості в суспільстві, стимулювання творчого мислення, пошуку й підтримки обдарованих здобувачів професійної освіти, популяризації їх творчих здібностей учениця групи № 22 Сіверського професійного ліцею – Козакова Юлія прийняла участь у конкурсній – творчій роботі у Номінації- Відеоролік: «Памятаємо. Перемагаємо»

30.06.2020
                                                      Дорогі випускники
                       Сіверського професійного ліцею!!!

 

 


Прийміть найщиріші вітання від усього педагогічного колективу з нагоди закінчення навчання у ліцеї та здобуття фахового рівня - кваліфікованого робітника.
Нехай час, що був проведений разом з нами, назавжди залишиться у ваших серцях, а ті знання, що ви здобули, стануть у пригоді та сприятимуть у виборі життєвого та професійному шляху.
Сьогодні Ви стоїте на порозі нового важливого етапу свого життя – вибору наступного місця навчання чи вимріяного місця праці. Вам належить зробити
в житті не один вирішальний та відповідальний крок. Сподіваємось, що кожного разу вибір Ваш буде правильним.
                                         Щиро з випуском вітаємо,
                                         Та від серденька бажаємо,
                                         Щоб свята бували часті,
                                         Щедрі, пишні та прекрасні,
                                         Спокій в серці хай панує,
                                         Втіху й злагоду дарує,
                                         Щиро душа хай співає,
                                         Кожна мить нехай надихає
                                         У добру путь!

30.06.2020
                                                                               ЗВІТ
                  директора Сіверського професійного ліцею
              Стиранця Володимира Івановича за 2019-2020 н.р.