новини

1 вересня 2021 року

  Перший дзвоник у Сіверському професійному ліцеї
Перше вересня – завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником.
Урочисто та з патріотичним настроєм пройшло свято Першого дзвоника в Сіверському професійному ліцеїі, який гостинно відкрив двері для своїх здобувачів освіти, зокрема, першокурсників.
Здобувачів освіти, викладачів, майстрів виробничого навчання та гостей привітав зі святом, міський голова Сіверської міської ради - Андрій Олександрович Черняєв та побажав всім здобувачам освіти, батькам, викладачам міцного здоров’я, наполегливості та успіхів.

Привітав здобувачів освіти, батьків та викладачів зі святом директор Сіверського професійного ліцею - Володимир Іванович Стиранець, який побажав всім успіхів, терпіння, натхнення в новому навчальному році.
І ось настала зворушлива та довгоочікувана мить – мить коли лунає Перший дзвоник, який покликав здобувачів освіти на перший урок хвилюючим акордом у виконанні студентки ІІІ курсу – Петровій Валерії та студента І курсу – Яковенко Рувіма.
Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед здобувачами освіти нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, викладачів, майстрів виробничого навчання надихне успіхами здобувачів освіти, батьків – гордістю за своїх дітей!

01.10.21

                              День вчителя
День вчителя - одне із найяскравіших осінніх свят! І пройшов цей святковий день в Сіверському професійному ліцеї, як завжди, яскраво, весело та креативно!!!
Здобувачі освіти заздалегідь готувалися до цього свята: готували святкові стіннівки, привітання для викладачів, майстрів виробничого навчання, святкові сюрпризи, на базі КЗ «Центру культури та дозвілля» підготували емблемки -«Кращий вчитель».

В актовій залі відбулася святкова лінійка до Дня вчителя, яку підготували учні 1- 2 курсу ліцею та лідери учнівського самоврядування.
Теплими щирими словами, вокальними номерами та хореографічними постановками здобувачі освіти привітали всіх педагогів ліцею.
Свято принесло гарний настрій та задоволення всій дружній ліцейній родині!!!

13.10.21

                          День захисника України
День захисника України - свято, що відзначається 14 жовтня у день Святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.
Це свято пам'яті про наших гордих предків, свято вшанування козацької доблесті та звитяги, свято вдячності всім, хто захищав і захищає нашу рідну землю.
До відзначення цієї дати, у Сіверському професійному ліцеї проведено низку заходів: інформаційні хвилинки, уроки мужності, години спілкування, книжкові виставки літератури з патріотичного виховання, конкурс плакатів, переглід документальних фільмів.

Напередодні великого релігійного та козацького свята у спортивній залі ліцею було проведено спортивно - патріотичні змагання «Козацький гарт» серед здобувачів освіти І, ІІ курсів.
Здобувачі освіти виголошувати гасла, що містили побажання Миру, Добра, Єдності та Блага для Батьківщини.
Перше місце посіли здобувачі освіти- ІІ курсу, які показали найбільшу витривалість, найкращу фізичну підготовку, вправність та кмітливість. Друге місце посів– І курс. Змагання стали випробуваннями на фізичну силу, вправність, кмітливість, дружбу і найкращі людські якості.
Нехай патріотизм, сила волі та незламна віра у щасливе майбутнє рідної землі стануть нашими вірними друзями на все життя.
Велика дяка і пошана низький уклін та вітання нашим Захисникам з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою та перемоги! СЛАВА УКРАЇНІ!